Kıbrıs’ta Tüp Bebek Fiyatları

Kıbrıs’ta Tüp Bebek fiyatları Gidilen tüp bebek merkezinin uyguladığı fiyat politikasına ve doktorun uygulayacağı tedaviye göre fiyatlar farklılık göstermektedir.

Ama ortalama olarak bir fiyat vermek gerekir ise kırbrıs’ta tüp bebek fiyatları 2019 yılı için 2,500 EURO ile 4,000 EURO arasında değişmektedir.

Ayrıca Kıbrıs’ta tüp bebek yaptırmayı düşünenler için merkezin uçak biletleri, hastaların konaklama bedeli ve transfer ücreti de hastaların isteği doğrultusunda dahil edilmekte ya da bu ihtiyaçları hastalar tamamen kendileri karşılamaktadır. Ayrıca bu paketlerde hastalara konaklama, uçak bileti ve transfer hizmetlerinde hastaların tercihi ve bütçesine göre lüks, ya da orta düzeyde hizmet seçenekleri de sunulmaktadır.

Kıbrıs’ta tedavi düşünen hastaların merak ettiği konulardan olan “acaba Kıbrıs’ta tüp bebek tedavisi pahalı mıdır?” sorusuna cevap vermek gerekirse; Kıbrıs’ta Tüp bebek tedavisi tercih edeceğiniz merkezin kalitesine, başarısına, kullanılan ilaçlara verdiği hizmetlere ve kullandığı teknolojiye göre değişiklik göstermektedir.

Tüp bebek tedavisini Kıbrıs’ta yaptırmayı düşünenler için tavsiyemiz fiyatından önce merkezin başarısını, deneyimini, ilgisi ve kullandığı yöntemleri göz önünde bulundururlar ise alacakları sonuç kendilerini mutlu edeceği için verdikleri ücret boşa gitmemiş olacaktır. Merkezimiz bu yönleri düşünüldüğünde sizi fazlasıyla mutlu edecektir.

Fiyatlar ve daha detaylı sormak istediğiniz konularda bize ulaştığınız taktirde size daha iyi ve ayrıntılı bilgi verebiliriz.

Siz bilgilerinizi iletin biz arayalım...

  • Magusatupbebek

    Bizi Twitter'da Takip Edebilirsiniz.

  • Kibris.tupbebek

    Bizi İnstagramda Takip Edebilirsiniz

  • Kibris.magusa.tup.bebek

    Bizi Facebook'ta Takip Edebilirsiniz.

  • Youtube

İletişim

Magusa Tıp Merkezi Eşref Bitlis Caddesi Narlık Sokak KKTC

+90 533 834 92 03

info@drserapkagan.com

Copyright 2019 Dr. Serap KAĞAN © Dr. Serap KAĞAN